KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Pristatoma "Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022" programa

Pristatoma

Lapkričio-gruodžio mėnesiais Kauno rajono bendruomenei bus pristatoma "Kaunas - Europos Kultūros sostinė 2022" programa ir renginiai. 

Į susitikimus su programos organizatoriais kviečiami seniūnai, seniūnaičiai, kultūros centrų, jų padalinių darbuotojai, muziejų, bibliotekų, galerijų atstovai, mokytojai, moksleiviai. Antroji projekto pristatymo dalis bus skirta susitikimams su bendruomenėmis. Susitikimai vyks keliose vietose, todėl kiekvienas besidomintis būsima kultūrine programa gali pasirinkti sau patogią vietą ir atvykti į renginį.  

Pageidaujama į renginį registruotis: vilte@kaunas2022.eu. Nurodyti: vardą, pavardę, instituciją ir renginio vietą. Kontaktinis asmuo: Viltė Migonytė-Petrulienė, tel.: +370 677 86118

Renginių vieta ir programa:

 Lapkričio 23 d. (ketvirtadienį), 18.30 val. 
📍Kulautuvos laisvalaikio salė (Akacijų al. 32A)
Programos: Modernizmas ateičiai / Visi kaip vienas

 Gruodžio 8 dieną (penktadienį), 18 val.
📍 Samylų kultūros centras (J. Biliūno g. 106, Šlienava)
Programos: Visi kaip vienas / Mitinis Kauno žvėris

 Gruodžio 12 dieną (antradienį), 18.30 val. 
📍Kačerginės seniūnija (J. Janonio g. 86)
Programa: Modernizmas ateičiai

Programos, apie kurias bus kalbama:

💥MODERNIZMAS ATEIČIAI (Vadovas Žilvinas Rinkšelis) – programa, skirta įtakoti tarpukario pastatų Kaune ir Kauno rajone tinkamą išsaugojimą ir panaudojimą. Tikime, kad emocinis prisirišimas – viena svarbiausių sąlygų, kurios yra būtinos stiprinant paveldo vertę. Taigi, kad atgaivintume paveldą, pirmiausia turime ieškoti naujų požiūrio į istoriją kampų ir būdų juos pristatyti miestiečiams ir rajono gyventojams.

💥VISI KAIP VIENAS (vadovė Evelina Šimkutė, koordinatorius Egidijus Bagdonas) – programa, skirta bendradarbiavimo ir bendros kūrybos projektams, skatinantiems miestiečius kurti savo tapatumą ir juo didžiuotis. Kviečiame burtis ir kalbėtis tam, kad pamažu kurtųsi naujos viešosios erdvės ten, kur jų lyg šiol nebuvo; kad sužadintume atsakomybę už savo kaimynystę, rengtume šventes savo aikštėse, parkuose, kiemuose, pirtyse ar garažuose.

💥MITINIS KAUNO ŽVĖRIS (vadovas Rytis Zemkauskas) -
„Mitinis Kauno žvėris“ yra… na, tai pats tarpdiscipliniškiausias ir ambicingiausias „Kaunas 2022“ projektas! Žvėries personažą ir istoriją kurs visų amžiaus grupių ir kitų socialinių sluoksnių atstovai, gyvenantys Kaune ir Kauno rajone, o jų triūso rezultatas – mitą pristatysiantys vieši renginiai – priblokš ir užsienio svečius...

 

Kauno r. turizmo ir informacijos centro informacija
 

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA