KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

10 klausimu Eimučiui KVOŠČIAUSKUI

10 klausimu  Eimučiui KVOŠČIAUSKUI

Aktorių Eimutį Kvoščiauską pažįsta visi teatro ir lietuviško kino mėgėjai. Jis gimęs Kauno rajone, Vilkijoje. Jo tėvas turi ūkį, o pats aktorius moka ir traktorių vairuoti. Dabar Eimutis kviečiamas kurti vaidmenis Kauno valstybiniame, Lietuvos nacionaliniame dramos, Gyčio Ivanausko, Domino, Oskaro Koršunovo teatruose, kine, nepriklausomuose šokio projektuose ir daug kur kitur. Nors dabar Eimutis Kvoščiauskas gyvena Vilniuje, bet nostalgija Kauno rajonui jį dažnai aplanko. Šiandien jis atsako į 10 klausimų, kuriuos užduoda Kaunorajone.lt.

Kuo jums patrauklus Kauno rajonas?

Visų pirma, jis patrauklus todėl, kad tai mano gimtasis kraštas. Čia yra mano gimtoji Vilkija. Dažnai ją aplankau. Jis visada yra mano širdyje. Rajonas patrauklus savo renginiais, gražia gamta.

Kas jus labiausiai erzina Kauno rajone?

Nežinau ar tai rajono problema, bet užterštas Nemunas liūdina ne vieną. Reiktų rimtai susirūpinti šia problema.

Jei būčiau Kauno rajono meru, pirmiausia...

Viską daryčiau, kad kuo daugiau jaunų žmonių įsijungtų į Kauno rajono valdymą. Suorganizuočiau vieną bendrą šventę, kuri sujungtų visus rajono gyventojus.

Koks jums įsimintiniausias Kauno rajono įvykis?

Turbūt labiausiai įstrigusi „Akacijų alėja“ Kulautuvoje. Labai džiugu, kad šis bardų susibūrimas išaugo į didžiulį mielą ir patrauklų festivalį.

Kokias Kauno rajono tradicijas žinote ir vertinate?

Vertinu kad mūsų rajone organizuojama labai populiari žemės ūkio paroda „ Ką pasėsi“, kad ,,Akacijų alėja“ sukviečia dainuojamosios poezijos mylėtojus iš visos Lietuvos. Keltas „Vilkynė“ per Nemuną Vilkijoje gyvuoja jau ilgą laiką. Ir tai yra labiau tradicijos išsaugojimas nei verslas ar susisiekimo priemonė. Tas žmogus, kuriam priklauso šis keltas, labiau dirba iš idėjos nei dėl pajamų.

Ar esate Kauno rajono patriotas? Kaip tai pasireiškia?

Myliu Kauno rajoną. Stengiuosi čia palikti pėdsaką. Pravedu vieną kitą renginį, atvažiuoju su spektakliu į gimtąją Vilkiją, skiriu labdarą. Didžiuojuosi, kad esu čia gimęs ir man labai rūpi šitas kraštas.

Vaikas, darbingo amžiaus žmogus ir pensininkas. Kuriai iš šių socialinių grupių Jūs teiktumėte prioritetą, jei jūsų valioje būtų iš esmės pakeisti jų būtį ir galimybes?

Stengčiausi kuo daugiau jaunimui suteikti privilegijų. Tokiu būdu jauna energija ir veikla uždirbtų daugiau pinigų pensininkams. Aišku, pensininkai irgi nusipelnė didesnio dėmesio. Linkiu, kad Kauno rajonas garsėtų, tuo, kad čia labai gera dirbti, kurti ir veikti jaunimui ir kad čia padoriausiai gyvena pensininkai!

Ką manote apie visuomeninius judėjimus, kaimo bendruomenių veiklą?

Žinau, kad Kauno rajone yra daug bendruomenių ir visuomeninių organizacijų. Šaunu! Tik valdžia ir verslininkai turėtu labiau remti šias organizacijas, juk jos dirba be atlygio.

Kas yra tie trys drambliai, darantys Kauno rajoną pirmaujančiu Lietuvoje?

Turbūt Karmėlavos oro uostas, LEZ‘as , na ir gal A.Stulginskio universitetas.

Trys svarbiausi jūsų gyvenimo principai.

Dorybė, pagarba, atsakingumas.

Ačiū.

 

Kaunorajone.lt

 


KR
10 klausimu Eimučiui KVOŠČIAUSKUI | 3 nuotr.


Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA