KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

KAIMUI TRŪKSTA GYVULININKYSTĖS SPECIALISTŲ

KAIMUI TRŪKSTA GYVULININKYSTĖS SPECIALISTŲ

Lietuvos sveikatos mokslų universitete veterinarijos akademijoje rengiami veterinarijos gydytojai ir Gyvulininkystės technologijų specialistai vis dar netenkina darbo rinkos poreikių. Situacijai pakeisti valstybė skiria tikslinį finansavimą, kuris yra palankus norintiems studijuoti.

 Kaip sakė Veterinarijos akademijos Gyvulininkystės  technologijos fakulteto dekanas dr. Rolandas Stankevičius, fakultetas veikia 70 metų ir patirtis, rengiant gyvulininkystės specialistus, yra didžiulė, pedagogų ir mokslo darbuotojų potencilas taip pat. „Gyvulininkystės technologijos studijų programa patenka tarp tų programų, kurioms skiriamas tikslinis finansavimas ir gauna tam tikrą garantuotą studijų krepšelių skaičių, – sakė dekanas. – Tai didelė lengvata norintiems studijuoti: studijos nemokamos, minimalus konkursinis balas (2) stojant, įgyjamas aukštasis išsilavinimas ir garantuojama darbo vieta.“

Norintieji studijuoti Gyvulininkystės technologijos fakultete turi būti išlaikę brandos egzaminus arba turėti metinį pažimį: biologija – 0,4 balo; chemija arba matematika – 0,2 balo; lietuvių kalba ir litertūra – 0,2 balo; istorija/geografija/informacinės technologijos/ fizika/ chemija/ biologija/matematika/užsienio kalba – 0,2 balo. Pasirinktasis dalykas neturi sutapti su pirmuoju ar antruoju dalyku.

Kad būtų galima taikyti tikslinį finansavimą arba pretenduoti į valstybės remiamą vietą stojantysis turi būti išlaikęs užsienio kalbos egzaminą B lygiu, lietuvių kalbos ir matematikos valstybinius egzaminus. Konkursinis balas 2 ir daugiau.

„Kviečiame abiturientus naudotis proga ir įgyti paklausią profesiją, turėti garantuotą darbo vietą. Skelbiame informaciją LSMU veterinarijos akademijos interneto svetainėje, atsakome į klausimus telefonu,´– sakė. R. Stankevičius.

 Kaunorajone.lt informacija ir nuotrauka

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA