KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

10 KLAUSIMŲ IRENAI TAMULEVIČIENEI

10 KLAUSIMŲ IRENAI TAMULEVIČIENEI

VŠĮ Ežerėlio slaugos namai“ šiemet atšventė savo veiklos 20-metį. Per tą laiką jie išgražėjo, tapo patogūs ir tikri namai tiems, kam reikia globos, pagalbos, namų šilumos ir jaukumo. Didžiąja dalimi tai šių namų ilgametės direktorės Irenos TAMULEVIČIENĖS nuopelnas. Jai 10 klausimų užduoda Kaunorajone.lt

Kuo Jums patrauklus Kauno rajonas?

Kauno rajone gera gyventi. Gimiau Ežerėlyje, čia visada gyvenau ir ko gero čia liksiu.

Kas, Jūsų manymu, skubiausiai taisytina Kauno rajone?

Visam rajone pasyvi daugiabučių namų renovacija, remonto reikalauja keliai ir šaligatviai. Manau, kad nepakankama policijos kontrolė, nemandagūs kelių eismo dalyviai. Man labiau žinomos mano miesto problemos, o Ežerėlyje prastas geriamasis vanduo,

Gal savivaldybės administracijai reikėtų skirstyti lėšas taip, kad gyvenvietė būtų sutvarkoma visa ir tik tada imtis kitų vietovių. Nes kai visi darbai baigiami, tada geriau matyti rezultatas, žmonės pastebi pokyčius.

Jei būčiau Kauno rajono meras, pirmiausia...

Niekada Kauno rajono meru nebūsiu, todėl neverta apie tai kalbėti.

Koks jums įsimintiniausias Kauno rajono įvykis, reiškinys ar kt.?

Džiaugiuosi Raudondvario pilies atstatymu. Ji pritraukia net aukščiausio lygmens svečius. Smagu, kad čia organizuojami susitikimai, garsinantys Kauno rajoną. Labai laukiu senosios Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios renovacijos.

Kokias Kauno rajono tradicijas žinote ir vertinate?

Visos tradicinės šventės labai gražios, prasmingos ir reikalingos. Aš asmeniškai džiaugiuosi, kad nėra pamirštos socialinės įstaigos, globos namų gyventojai. Vertiname, kad švenčių proga atvyksta savivaldybės atstovai su gausybe dovanų, nepamirštami ir darbuotojai.

Ar esate Kauno rajono patriotė? Kaip tai pasireiškia?

Aš – Kauno rajono patriotė. Esu ištikima savo gimtosios vietos – Ežerėlio –gyventoja. Kiek įmanoma prisidedu prie šio miesto tradicijų išsaugojimo, jo gražinimo. Rūpestingai atlieku tiesioginį darbą, keliu aukštus reikalavimus sau. Siekiu, kad Ežerėlio slaugos namai būtų patrauklūs ir naudingi ne tik Kauno rajono, bet ir visos šalies gyventojams.

Vaikas, jaunuolis, darbingo amžiaus žmogus ir pensininkas. Kuriai iš šių socialinių grupių Jūs teiktumėte prioritetą, jei jūsų valioje būtų iš esmės pakeisti jų būtį ir galimybes?

Be abejonės – jaunajai kartai. Jiems reikalingos geriausios sąlygos tobulėti. Būtina atnaujinti ir statyti naujas ugdymo įstaigas. Pagyvenusiems, neįgaliems asmenims būtinos socialinės paslaugos arčiau namų. Reikalingi gerovės centrai, kad ši grupė žmonių nepatirtų atskirties ir vienatvės.

Ką manote apie visuomeninius judėjimus, kaimo bendruomenių veiklą?

Aš už visuomeninius judėjimus. Tegu žmonės su bendraminčiais veikia tai, ką išmano geriausiai ir kas jiems teikia malonumą.

Kas yra tie trys drambliai, laikantys Kauno rajoną tarp pirmaujančiųjų Lietuvoje?

Tų dramblių yra daug. Galiu pasidžiaugti tuo, kad visai neseniai Ežerėlio bendruomenėje įkurtas Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių skyrius, kuriame yra patys aktyviausi, žinomiausi Ežerėlio bendruomenės nariai, suvokiantys šios tarnybos veiklą. Savanoriai prisidės prie skurdo, atskirties mažinimo ne tik Ežerėlio bendruomenėje.

Trys svarbiausi jūsų gyvenimo principai.

Nelaukti įvertinimo iš kitų, bet pasitikėti savo jėgomis. Pasimokyti iš savo nesėkmių, pamiršti jas ir judėti toliau. Netikėti viskuo, ką girdžiu.

Ačiū

 Kaunorajone.lt


KR
10 KLAUSIMŲ IRENAI TAMULEVIČIENEI | 5 nuotr.


Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA