KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Tekstų talpinimo svetainėje taisyklės

Kaunorajone.lt komentuodami skaitytojai(-os) turi teisę išsakyti savo nuomonę, papildyti informaciją skelbiama tema. Rašyti komentarą galima anonimiškai arba prisiregistravus, tačiau bet kokiu atveju kaunorajone.lt sistema fiksuoja komentatoriaus IP adresą.

Rašyti komentarą galima paspaudus straipsnio pabaigoje esančią nuorodą „Komentuoti“. Užpildyti langelį, skirtą vardui (slapyvardžiui), kitame langelyje rašyti komentarą, dalyvauti diskusijoje. Vardą (slapyvardį) būtina rašyti, kad kiti skaitytojai galėtų nurodyti, su kuriuo komentatoriumi diskutuoja. Patariama komentarą rašyti naudojant lietuviškas raides.

Komentaras bus blokuojamas, jei jis su necenzūriniais žodžiais, jei naršyklėje išjungtas slapukų (cookie) palaikymas arba jei IP adresas užblokuotas dėl taisyklių nesilaikymo.

Komentaruose neleidžiama reklama. Reklamuojantys paslaugas, prekes ar interneto svetaines komentarai trinami. Kaunorajone.lt pasilieka teisę trinti komentarus, nesusijusius su komentuojamo straipsnio tema; pasilieka teisę blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus; pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie yra vulgarūs, įžeidžiantys, skatina smurtą, neapykantą, yra grasinamo pobūdžio, juose skelbiami asmens duomenys ar kita Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujanti informacija. Draudžiama pasirašyti kito realiai egzistuojančio fizinio ar juridinio asmens vardu.

Kaunorajone.lt neredaguoja komentarų ir neatsako už jų turinį. Atsakomybė už komentaro turinį tenka jį paskelbusiam asmeniui. Už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus komentatorius gali būti patrauktas baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojai gali patys pašalinti savo parašytą komentarą. Komentarą pašalinti galima naudojantis ta pačia naršykle, kuria komentaras buvo parašytas, jei naršyklėje nebuvo ištrinti slapukai.

Kaunorajone.lt įstatymų numatytais atvejais gali paviešinti (atskleisti) teisėsaugos institucijoms visus turimus lankytojų asmens duomenis.

Kaunorajone.lt neatsako už nuostolius, kurie gali susidaryti dėl diskusijose ar komentaruose nurodytos informacijos atskleidimo ir/ar naudojimo. Vartotojas turi teisę bet kada informuoti redakciją apie netinkamus komentarus.