KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Iš mano ūkio - ant Jūsų stalo

Iš mano ūkio - ant Jūsų stalo

Ekolgiškos produkcijos augintojai ir perdirbėjai 2018 m. buvo pakviesti dalyvauti ekologiškų produktų mugėse „Iš mano ūkio-ant Jūsų stalo!“ Kaune ir Vilniuje. Mugių laikas ir vieta buvo parinkta derinant prie kitų masiškesnių renginių Lietuvoje.

Lietuvos ekologinių ūkių asociacija 2018 metais suorganizavo 4 ekologiškos produkcijos muges, kurių kiekviena truko po 3 dienas: 2018 m. balandžio 20-22 dienomis Kaune - “Kauno mugė – Pavasaris 2018” metu; 2018 m. gegužės 24-26 d. Vilniuje, parodos "Agrobalt 2018" metu;  2018 m. rugpjūčio 31 d. - rugsėjo 1-2 d., Vilniuje, renginio "Sostinės dienos 2018" metu; 2018 m. rugsėjo 7-9 d., Kaune, renginio "Kauno mugė. Ruduo -  2018" metu.

Mugėse ekologiška produkciją pristatė Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos nariai. Mugių prekybos zonoje vyko ekologiškos produkcijos degustacijos - pristatymai „Iš mano ūkio-ant Jūsų stalo!“, kurių metu vartotojams buvo organizuojama pažintis su ekologiškus produktus gaminančiomis ir realizuojančiomis ūkininkų šeimomis, degustuojami jų ūkiuose auginami ir perdirbami produktai, aptariami jų produkcijoje naudojami ekologiški ingridientai, abipusiai keičiamasi kontaktais tolimesniam bendradarbiavimui tiekiant produktus į kliento kiemus ar namus. Ūkininkai pristatymų ir prisistatymų metu kartu su mugių dalyviais maišė ekologiškų blynų tešla, o iškeptus blynus degustavo su mažaisiais mugių dalyviais, virė ir degustavo ekolgiška arbata, kuria gardino skirtingų rūšių ekologišku medumi. Išmaniausi ir dosniausi vartotojai  bei mugės dalyviai buvo apdovanojami prizais. Prizais taip pat buvo apdovanoti ekologiškų produktų gamintojai už degustacijose vartotojų išrinktus gardžiausius produktus (daržovę, vaisių, uogą, sultis, uogienę, medų, arbatą, raugintą produktą, duoną, sausainius, mėsos gaminį). 2018 m. gegužės 27 d. visi vartotojai apsilankę 2018 m. balandžio 20-22 dienomis Kaune ir gegužės 24-26 d. Vilniuje organizuotose mugėse gavo pakvietimus apsilankyti Genovaitės Sakalauskienės ūkyje organizuotoje „Smidrų šventėje“, kuria aplankė daugiau nei 1000 vartotojų panorusių iš arčiau pažinti ekologiškos produkcijos kelia iki vartotojo stalo.

Skaičiuojama, kad mugėse apsilankė ir ekologiškos produkcijos degustacijose sudalyvavo daugiau nei 20 000 Lietuvos vartotojų.

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA