KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Vilkijos futbolininkės – tarp Lietuvos geriausiųjų

Vilkijos futbolininkės – tarp Lietuvos geriausiųjų

Pirmoji vieta Kauno apskrityje ir antroji vieta Lietuvos salės futbolo čempionate. Tokių rezultatų per pusantrų metų pasiekė Vilkijos gimnazijos 14-16 m. merginų komanda.

Futbolo treneris Olegas Fedorčak Vilkijos moksleivius šio žaidimo moko vos gerus metus, todėl pasiekti rezultatai – įspūdingi. Pirmą kartą vykusiame Lietuvos tarpmokykliniame merginų salės futbolo turnyre „LadyGolas“ vilkijietės įveikė daug pajėgių varžovių ir įrodė, kad yra ištikimos šiai sporto šakai. Geriausia Kauno apskrities žaidėja pripažinta Miglė Radžiūnaitė, o Lietuvos turnyro superfinale labiausiai pasižymėjo Agnė Kveškevičiūtė.

Jolita Kličiūtė, Kauno futbolo mokyklos „Tauras“ trenerė ir rungtynių „LedyGolas“ Kauno apskrities koordinatorė sakė, kad Vilkijos komanda puikiai pasirodė. „Smagu, kad Vilkijoje puoselėjamas ne tik berniukų futbolas, bet ir mergaičių, be to, visose amžiaus grupėse,“ – sakė J.Kličiūtė. Pirmosiose Lietuvos salės futbolo varžybose vilkijietės užėmė II vietą, Kauno apskrityje merginos laimėjo auksą ir papuolė į respublikines mokyklų salės futbolo žaidynes. „Vilkijos merginų 14-16 metų komanda turi didelį potencialą, per metus padarė labai didelę pažangą, – sakė Jolita Kličiūtė. – Vilkijoje futbolas labai populiarus ne tik tarp berniukų. Prieš metus merginos buvo tik pradedančios futbolininkės, o dabar jų pastangos tikrai vertos laimėtojų vardo.“ J. Kličiūtė džiaugiasi, kad moterų futbolas populiarėja, daugėja komandų. Turnyras „LadyGolas“ buvo surengtas pirmą kartą, tačiau norinčiųjų dalyvauti skaičius viršijo visus lūkesčius. Dviejose amžiaus grupėse – 14-16 ir iki 14 metų – buvo 43 komandos iš Kauno apskrities, o iš viso turnyre dalyvavo beveik 500 komandų iš visos Lietuvos.

 Parengta pagal krs.lt informaciją


KR
Vilkijos futbolininkės – tarp Lietuvos geriausiųjų | 3 nuotr.


Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA